Pradžia
 
   2021 m. rugpjūčio 3 d.
Vartotojo vardas:

Slaptažodis:
Priminti slaptažodį
Registruotis
Kiekviena įmonė ar įstaiga, esanti šiame kataloge, gali pati tvarkyti čia esančią informaciją

Dažniausiai užduodami klausimai

Mano įmonės informacija yra kataloge, tačiau nėra nurodyto elektroninio pašto adreso (nurodytas neteisingas). Kaip gauti prisijungimo vardą ir slaptažodį?

    Užpildydami formą " KONTAKTAMS ", atsiųskite prašymą suteikti prisijungimo vardą ir slaptažodį. Jei kataloge yra ne tik jūsų įmonė, bet ir padaliniai - nurodykite įmonės pavadinimą, bei padalinių, kurie turi būti priskirti įmonei, pavadinimus. Gavę šį prašymą, artimiausiomis darbo dienomis jums išsiųsime prisijungimo duomenis. Registracijos formos šiuo atveju pildyti nereikia.

Ar prisijungus suteiktu vardu ir slaptažodžiu reikės mokėti už kokias nors paslaugas?

    Tikrai ne. 
    Viską, ką jūs darote, galima daryti arba nemokamai, arba tai jau jūsų apmokėta. Vienintelė mokama paslauga - savanoriškai pasirinkta suma pasirinktam laikotarpiui apmokamas įmonės reitingas.

Kodėl prisijungus savo vardu ir slaptažodžiu negalime redaguoti visų savo įmonės padalinių informacijos?

    Taip būna dėl to, kad kai kurios įmonės šiame kataloge įvestos kaip atskiros įmonės, o ne kaip įmonės padalinys. Šią padėtį galima ištaisyti, jei jūs apie tai praneštumėte.
    Mes galime atskirą įmonę priskirti prie kitos įmonės, nepanaikindami jokios informacijos. Galimas kitas variantas - jūs įvedate informaciją apie visus savo padalinius, o mes paprasčiausiai ištrintumę jūsų neadministruojamą padalinį ir taip informacija nebesidubliuotų.

Kodėl negalime koreguoti savo įmonės pavadinimo?

    Šiame kataloge taip padaryta dėl to, kad visi įmonių pavadinimai būtų įvedami vienu stiliumi, kad nebūtų įvedama įvairių specialių simbolių siekiant pakeisti rūšiavimo tvarką.
    Įmonės padalinio pavadinimas formuojamas pradžioje paliekant pagrindinį įmonės pavadinimą, o paskui rašant pavadinimą, susijusį su konkrečiu padaliniu. Pavyzdžiui: ĮMONĖS PAVADINIMAS - Kauno aikštelė, ĮMONĖS PAVADINIMAS - Panevėžio padalinys, ĮMONĖS PAVADINIMAS - atstovas Pakruojo rajonui.

Kaip rūšiuojamos įmonės?

    Kataloge įmonės rūšiuojamos pirmiausia pagal reitingo balus. Jei reitingo balai lygūs, toliau rūšiuojami pagal įmonės pavadinimą bei pagal atrankos atitikimo logiką.

Kodėl verta naudoti įmonės (verslo) pirmumo taškus?

  1. Atrinktų įmonių sąraše įmonė pateikiama tuo arčiau sąrašo pradžios, kuo daugiau priskirta pirmumo taškų.
  2. ŠIUO METU ŠI PASLAUGA DAR TIK RUOŠIAMA, TODĖL PILNAI NEVEIKIA!

 LB valiutų kursai
Eilės pasienyje
Įstatymai, nutarimai
Spauda internete:
technologijos.lt
Respublika
Delfi žinios
15min.lt
alfa.lt
Lietuvos rytas
Lietuvos žinios
Valstiečių laikraštis
Žaliasis pasaulis
Kauno diena
Šiaulių kraštas
Vakarų ekspresas
Verslo žinios
balsas.lt
  Informacijos apie jus pateikimo galimybės!